humans of all avenues of life want fakerolexuk.com for sale in usa.watchesknockoff being successful tend to be very beautiful. ATLAS

ndlor@ndlor.cz
585 073 331

ikona telefonu

24h SERVIS:
+420 606 759 663 

menu ikona

ZP臍T NA MENU

ATLAS

ND LOR je partnerem německého výrobce ATLAS GmbH. Nabídka zahrnuje kompletní paletu strojů ATLAS Group a to včetně značek Kaelble a Schaeff, které do této skupiny patří také. ATLAS nabízí pásové a kolové rypadla - včetně dvojcestných modelů, nakladače, překládkové manipulátory, jeřábové zařízení či speciální důlní stroje. Je také možné sestavit stroj na míru zákazníkovi.

Více imformací naleznete také na našem samostatném webu:
► www.atlasstroje.cz

Nabídka

Produktový katalog ATLAS.pdf

Rypadla

Dvoucestné rypadlo ATLAS

Nabídka rypadel ATLAS zahrnuje pásové, kolové modely v kategoriích 14 až 22 tun. Samostatnou kapitolou jsou dva typy dvojcestných rypadel o hmotnosti 17 a 23 tun, které vyhoví i tuzemskýcm drážním předpisům. Zcela speciální nabídkou jsou pak modely pro hloubení tunelů. Rypadla ATLAS představují prověřeného pomocníka německé výroby.
Kolová rypadla ATLAS.pdf
Pásová rypadla ATLAS.pdf
Dvoucestná rypadla ATLAS.pdf

Nakladače

Nakladač šrotu ATLAS 350MH

Nakladače ATLAS se dělí na dvě hlavní kategorie - skládkové a klasické kolové kloubové. Skládkové nakladače jsou na míru navrženy pro překládkové provozy a jsou k dispozici v kategoriích 16 až 36 tun. Tyto stroje je možné kompletovat s celou řadou nástrojů od polypových drapáků po magnety. Tradiční kloubové kolové nakladače ATLAS pak tvoří nábídka čtyřech modelů o váze 9 až 18 tun.
Překladače materiálu ATLAS.pdf
Kolové kloubové nakladače ATLAS.pdf

Jeřáby

Hydraulická ruka ATLAS s drapákem

V nabídce společnosti ATLAS je téměř stovka typů hydraulických rukou v nejrůznějších konfiguracích, takže si vybere opravdu každý. Nosnosti se pohybují od 1 do 13 tun a maximální dosahy jsou až do vzdálenosti 22 metrů. V nabídce jsou také specializované ruky pro manipulaci s železným šrotem či jiným recyklovaným materiálem. Ruky je možné doplnit také nejrůznějšími pracovními nástroji.
Hydraulické ruky ATLAS

Náhradní díly ATLAS a servis

Zajišťujeme kompletní servisní služby pro veškeré stavební stroje vyráběné ve skupině ATLAS Group. Nabízíme tým zkušených techniků, kteří jsou připraveni ihned pomoci v rámci České republiky. Klademe důraz především na rychlé řešení problému, tak aby se minimalizovaly ztráty zákazníků z pozastavené těžby.

Společnost ATLAS garantuje dodání dílů do druhého dne (při objednávce do 17h) přímo z německých skladů. Kromě záručního a pozáručního servisu zabezpečujeme také dodávky strojů a školení obsluhy.

Náhradní díly ATLAS